Nabízíme tyto služby

Naším polem působnosti, specializací a vášní je výživové poradenství a vše co je s ním spojené.

Svěřte se do naší péče.

Vaše odhodlání a motivace se s naší pomocí brzy promění v úspěch.

 Jste žena, kterou rozčílí pohled do zrcadla?

Jste zklamaná, že i přes tolik pokusů a snahy o hubnutí není vidět výsledek?

Nemáte chuť se omezovat v jídle, utratit majlant za doplňky stravy a vyhopsat duši v posilovně.

Ale přesto chcete být znovu lehká, svěží a fit?

Víme jak se cítíte!

Dobře si pamatujeme pocit  bezmoci a zoufalství, když nosíme tělo ve kterém nám není dobře!

Našli jsme cestu, jak z toho nepříjemného pocitu ven a velmi rádi vás po této cestě provedeme!

Ani nám se nezamlouvá omezování v jídle, nekonečná dřina v posilovně a utracený majland za doplňky stravy!

Tudy cesta nevede!

Už víme, že aby bylo hubnutí snadné a trvalé, musí vás bavit!

Proto Vás nebudeme zdržovat hodiny v kuchyni a trápit vás v posilovně.

Máme pro vás mnohem zábavnější a jednodušší cestu za vysněnou postavou!

 

 

Vyberte si svou cestu

Co se o nás povídá?

Vaše spokojenost je naším cílem. Díky vám se stáváme lepšími a lepšími, za což jsme nesmírně vděčné!

S Verčou jsem hubla v jejich začátcích a už tehdy měla jídelníček velmi pěkně propracovaný a hlavně efektivní. Za velký plus jsem považovala výběr jídla, dle mých preferenci. Necítila jsem tak žádný stres a limitování. Hubnutí pro mě bylo zábavné a hlavně trvalé.
Marcela Z.- 15kg / 6 měsíců
Nikdy jsem si nemyslela, že zrovna já budu ten typ člověka, co cvičí a snaží se jíst zdravě. Vždy jsem byla hubená, mohla jíst prakticky cokoliv, kdykoliv a nemusela cvičit. To se změnilo poté, co jsem se vrátila ze zahraničí, kde jsem po 2 měsících přibrala necelých 10 kg. O cvičení jsem toho moc nevěděla. Návštěvu fitka jsem brala vždy jako „jednorázovou“ věc, tudíž jsem nevěděla, kde a jak začít, abych se dostala na svou původní váhu. Myslela jsem si, že mě čekají dlouhé hodiny na běžícím páse a moje strava se bude skládat převážně jen ze zeleniny, masa a rýže. Proto jsem oslovila Kačku, která mě přesvědčila o opaku. Naučila mě cvičení brát jako zábavu, a ne jako nutnost. Díky ní jsem pochopila, že se jídla nemusím bát. Ne nadarmo se říká, že z jednoho nezdravého jídla nepřibereme a z jednoho zdravého jídla nezhubneme. A tohle je opravdu pravda. S Kačkou jsem začala cvičit pravidelně 3x do týdne. Při prvním tréninku mi vše potřebné vysvětlila a naučila mě jednotlivé cviky provádět správně. Nejvíc jsem si oblíbila kruhový trénink, kde jsem cvičila především s vlastní váhou. Každý trénink byl něčím jiným zajímavý, žádný stereotyp nehrozil. Procvičily jsme celé tělo, ale zároveň se zaměřily i na určité partie. A tak by to mělo být vždy. Po delší době jsme zařadily i HIIT trénink formou tabaty a posilování na strojích. Přestala jsem se řídit váhou, jelikož moje tělo teď vypadá mnohem lépe než v době, kdy jsem měla 53 kg. Cvičení se stalo mou součástí a za to vše vděčím Kačce, bez které bych se ještě možná teď trápila denně na běžícím páse a odříkávala si všechna má oblíbená jídla.
Nikola T.
Ráda bych se s Vámi podělila a svou zkušenost s mladinkou paní Veronikou. Kontakt jsem dostala od kolegyně v prací a rozhodla se ji kontaktovat. Teď už vím ze to byla výborná věc. Poslala jsem paní Veronice mail, ze bych měla zájem o její služby. Nejdříve jsem musela vyplnit a odeslat dotazník a na co jsem zapomněla na to se mě paní Veronika zeptala dodatečně telefonicky. Po telefonu působila velice příjemně a ochotně, zodpověděla všechny mé dotazy. Během pár dnů mi dorazil jídelníček, sestaveny individuálně na mou osobu. Měla jsem z něj strach, ale je pestrý, chutný a nenáročný, jak na přípravu, tak na finance. Již po prvním týdnu jsem se cítila skvěle...plna energie, a to nemluvím o následně ztracených kilech. Paní Veroniku mužů jen a jen doporučit. Pomohla mi a věřím, že pomůže i vám.
Anna Š.-12 kg/ 4 měs.